Daily Archives: 16.3.2020

OMEZENÍ PROVOZU

V souvislosti s nařízením vlády je od 17. 3. 2020 budova uzavřena pro veřejnost. V případě dotazů využijte těchto kontaktů: Pro systém elektronického mýtného je v naléhavých případech umožněn vstup a to výhradně při použití ochranné roušky nebo respirátoru!!!

Od |16. března 2020|

Příjem žádostí o bezúročný úvěr pro podnikatele zasažené koronavirem

Od dnešního dne (pondělí 16.3.2020) bude spuštěn příjem žádostí o bezúročný úvěr pro podnikatele zasažené koronavirem. Cílem tohoto programu je usnadnit přístup malým a středním podnikatelům k provoznímu financování, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku výskytu koronavirové infekce a souvisejících preventivních opatření. Žádosti budou přijímat všechny pobočky ČMZRB výhradně prostřednictvím E-Podatelny.

ODKAZ: https://www.cmzrb.cz/podnikatele/uvery/uver-covid/

Od |16. března 2020|

Mýto CZ

Kontaktní místo: Škroupova 957,  500 02 Hradec Králové 2,  II.p.
Pracovní doba:
Po - Pá od 07:30 do 16:00
přestávka denně od 12:00 do 12:30
Kontakt:
myto@komora-khk.cz

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje poskytuje služby v systému Mýta,
tj. v Systému výkonového zpoplatnění pozemních komunikací v České republice, a to zejména:
  • uzavírání dohod s následným placením včetně vydávání OBU jednotek
  • evidence vozidel pro režim placení předem
  • výdej OBU jednotek, jejich personalizace a předplácení mýtného
  • vracení OBU jednotek se současným zabezpečením vrácení záloh a neprojetého mýtného
  • umožnění dodatečného zaplacení mýtného v případě poruchy  systému nebo OBU jednotky
  • zabezpečení výpisu mýtných transakcí
  • příjem hlášení o ztrátě a odcizení OBU jednotek
  • výdej informačních materiálů
  • poskytování poradenství a informací o systému
  • příjem stížností, přání a podnětů uživatelů systému
Podrobné informace a materiály ke stažení o systému Mýta naleznete na www.mytocz.cz.

Certifikáty o původu zboží

Pracovní doba:
Po – Pá od 07:30 do 15:00
přestávka denně od 12:30 do 13:30
Kontaktní osoba:
Lamichová Veronika tel.: +420 495 537 493 lamichova@komora-khk.cz

Certifikát o původu zboží je základním předpokladem pro přiznání jakéhokoli celního zvýhodnění. Tyto doklady jsou určeny podnikatelům v České republice, kteří potřebují prokázat skutečnosti potřebné pro mezinárodní obchod, získat celní zvýhodnění, preference apod. Vystavení tohoto osvědčení vyplývá z dovozních předpisů cílové země nebo z podmínek kontraktu uzavřeného s příjemcem zboží.

Potvrzujeme i doklady obchodní povahy, vystavené na území České republiky (např.obchodní faktury nebo firemní prohlášení).

Bližší informace:

PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2018