Od 23. září 2019 je na našem kontaktním místě v sídle Krajské hospodářské komory KHK ve Škroupově ulici v Hradci Králové spuštěna registrace do nového mýtného systému, který na českých silnicích začne platit od 1. prosince 2019. Do této doby je nutné se zaregistrovat a vyzvednout si nové palubní jednotky společnosti CzechToll. Současné palubní jednotky budou v provozu do půlnoci 30. listopadu 2019, kdy dojde k překlopení na systém nový – je tedy potřeba, aby vozidla pohybující se v ten moment na zpoplatněných úsecích byla vybavena oběma jednotkami.

Do nového mýtného systému se můžete registrovat buď přes Vašeho vystavovatele tankovacích karet, nebo přes zákaznickou samoobsluhu dostupnou na stránkách nového mýta www.mytocz.eu, dále pak na čerpacích stanicích poskytujících službu mýtného, nebo na kontaktních místech.

Pokud se chcete zaregistrovat na kontaktním místě, doporučujeme využít rezervační systém na následujícím odkazu: https://komora.reenio.cz, kde si můžete zvolit termín návštěvy. Otevírací doba kontaktního místa je do konce listopadu 7:30 – 19:00, polední přestávka 12:00 – 12:30, každý všední den (platí pouze pro registraci do nového systému). Upozorňujeme, že rezervační systém slouží pouze pro registraci do nového systému, nikoliv pro úkony týkající se současných palubních jednotek – provoz obsluhy palubních jednotek společnosti KAPSCH bude nadále probíhat jako doposud.

Na našem kontaktním místě je možné:

  • zaregistrovat se do nového mýtného systému
  • uzavřít smlouvy v režimu následného placení (režim POST-PAY)
  • předplatit si kredit v režimu placení předem (režim PRE-PAY)
  • zaplatit kauci a vyzvednout si příslušnou palubní jednotku
  • získat další informace o novém mýtném systému a obdržet informační materiály

Rozsah dokumentace se při registraci do nového systému nijak neliší od systému současného. Data však nelze získat ze současného systému, je potřeba dokumenty přinést znovu.

S sebou je tedy potřeba mít:

  • průkaz totožnosti
  • výpis z OR/ŽR
  • technické průkazy vozidel, která si budete přát zaregistrovat (stačí i kopie)
  • úředně ověřenou plnou moc, pokud se nedostaví přímo statutární zástupce

Odkaz na plnou moc:

(současné plné moci nelze akceptovat, jedná se o jiný systém)

 

V případě dotazů týkajících se nového mýtného systému můžete využít e-mail: info@mytocz.eu a zákaznickou linku: +420 243 243 243.

Vaše dotazy rádi zodpovíme i na kontaktním místě na KHK KHK na telefonních číslech 495 530 569, 495 530 568 a 495 537 493.

 

Mýto - nové informace