Podnikatelkou roku 2020 Královéhradeckého kraje je paní Zdenka Bekrová

16. 9. 2021

PODNIKATELKOU ROKU 2020 Královéhradeckého kraje se stala Zdenka Bekrová, předsedkyně představenstva společnosti CESORG a.s., která je dlouholetým členem hradeckého jednatelství Krajské hospodářské komory.

Díky tvrdé práci a profesionálním službám si firma CESORG pod vedením paní Bekrové vybudovala portfolio stovky spokojených klientů, kterým poskytuje komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd, bytové správy a servisu pro české firmy na Slovensku.

Firma je členem Komory certifikovaných účetních, Sdružení nájemníků ČR a držitelem mezinárodního certifikátu kvality ISO 9001, který každoročně obhajuje. Pod vedením paní Zdenky Bekrové a pana Aloise Tuháčka obsadila firma CESORG spol. s r. o. v roce 2018 – 1. místo v celostátní soutěži Účetní firma roku. V roce 2020 se společnost CESORG proměnila na akciovou společnost a Zdenka Bekrová se stala předsedkyní představenstva…

Paní předsedkyně, co pro vás toto ocenění znamená? Dozvíte se ZDE.