Výhody členství

Jsme tu proto, aby se vám podnikalo lépe. Co konkrétně vám členství v komoře přinese?

Konkrétní členské benefity

  • Výrazné slevy na námi pořádané akce se pohybují většinou v rozmezí 40-50%.
  • Speciální akce – formální i neformální setkání, která jsou určena výhradně pro členy.
  • Zvýhodněné ceny pronájmu prostor v budově KHK KHK
  • Vstupenky na extraligu –permanentní vstupenky na domácí zápasy hokejového klubu Mountfield HK.
  • Vstupenky na Hradeckou filharmonii
  • Propagace – možnost umístit profil své firmy na webových stránkách Krajské hospodářské komory.

 

Klid a jistotu

Denně pracujeme na tom, abyste měli jistotu, že vaše podnikání jde správným směrem. Konzultujeme vaše podnikatelské záměry a hledáme další informace, které vám pomáhají k tomu, abyste si svými rozhodnutími byli jisti. Můžete se na nás obrátit s čímkoliv, co vám vrtá hlavou, a my uděláme maximum, abyste v co nejkratším čase dostali kvalitní odpověď. Takže žádné ruce vzhůru. Naopak. Směle do toho. A s jistotou.

 

Nabídky členové členům

Jako člen máte možnost čerpat nejenom výhody, které vám poskytuje tým Komory KHK, ale speciální nabídky pro vás pravidelně zveřejňují i ostatní členové. Přirozeně i vy po schválení členství můžete vymyslet zajímavou speciální nabídku pro členské firmy a propagovat tak své výrobky a služby v rámci silné sítě.

Informace

Zajímá vás, které firmy z okolí jsou také členy? Ověřte si to zde. V čem podnikají a jak byste si mohli být prospěšní? To všechno můžete pohodlně vyhledávat v našem registru. Mimo to od nás pravidelně dostanete informační newsletter s aktuálními novinkami o dění v podnikatelském prostředí, které by vás neměly minout a měsíčně časopis Komora.cz. Kromě toho se vy či vaši zaměstanci u nás  můžete pravidelně školit. Rádi s vámi ale budeme o jakémkoli problému mluvit osobně, protože věříme, že krátká konzultace může být efektivnější než hodiny strávené s vyhledavačem. Klidně se zastavte.

 Šanci objevit zahraniční partnery

Aktivity, které podnikáme, rozhodně nejsou omezeny hranicemi České republiky. Pokud máte odhodlání expandovat, rádi vám zajistíme kontakty na komory v nejrůznějších zemích nebo se pokusíme vyhledat konkrétní partnery a kontaktovat je. Pravidelně také zveřejňujeme informace o zahraničních firmách hledajících české partnery. Snadno se tak může stát, že si firma zvenčí najde vás.

Možnost ovlivňovat

Kromě toho, že vaši společnost budeme pravidelně propagovat na akcích, které pořádáme, nebo v emailech, které posíláme na naši databázi 7500 kontaktů, dostanete prostor za sebe či svou firmu hovořit sami a ovlivňovat dění v byznys sféře.

Kontakty

Vyplatí se účastnit se akcí, které pro své členy pořádáme. Potkáte na nich zajímavé osobnosti, podnikatele, představitele vlády, státní správy i samosprávy. Nejde ale jen o formální setkání. Jako člen dostanete řadu pozvánek na společenské akce, kde hledání obchodních příležitostí také hraje prim a příjemná atmosféra plesu či večírku mu jen nahrává.

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526