Pro všechny střední školy i zaměstnavatele se 6. dubna otevře přihlašování na sedmý ročník výstav pořádaných Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. Akce se postupně uskuteční ve všech okresních městech v následujících termínech:

01.- 02. 10. 2021 Rychnov nad Kněžnou
08.- 09. 10. 2021 Trutnov
15.- 16. 10. 2021 Jičín
22.- 23. 10. 2021 Náchod
12.- 13. 11. 2021 Hradec Králové

Letošní ročník nabídne vystavovatelům nové doprovodné aktivity, jako je poradenství v oblasti online prezentace, videoprezentace, videochaty a soutěž Nejlepší prezentace školy. Nadále bude součástí výstav i soutěž Talenty pro firmy T-profi.

Cílem Prezentací středních škol a zaměstnavatelů je pomoci rodičům vybrat pro své děti správnou školu a budoucím středoškolákům ukázat rozličné obory. Akce poutavým způsobem propojuje všechny skupiny zapojené v procesu přechodu žáků na střední školy. Prezentace nabízí středním školám příležitost představit studijní obory, předat zájemcům informace o dnech otevřených dveří, o vybavení škol, případně možnostech mimoškolních aktivit. Zaměstnavatelé mohou prezentovat obory své činnosti, povolání potřebná v jejich provozech a v neposlední řadě i školy, se kterými spolupracují.  Účastníci na jednom místě získají nejen komplexní přehled středních škol, ale návštěvou stánků úspěšných regionálních firem i vize svého budoucího uplatnění.

Podrobné informace naleznete na www.vybiramstredni.cz