Nový stavební zákon – seminář

 22. 11. 2021
 09:00 - 11:00
 Hradec Králové - Krajská hospodářská komora KHK
 zdarma

Vážené dámy, vážení pánové,

ve spolupráci s členskou společností Arrows advokátní kancelář, s.r.o. si Vás dovolujeme pozvat na praktický seminář o novém stavebním zákoně, který začne částečně platit již v roce 2022.

Termín: 22. listopadu 2021, od 9:00 hod. do 11:00 hod.
Místo konání: Krajská hospodářská komora KHK, Škroupova 957, Hradec Králové

Pokud podnikáte ve stavebnictví, jste veřejným zadavatelem, obcí, či městem, jistě se pravidelně s tímto zákonem setkáváte. Advokáti ARROWS s Vámi prakticky proberou novinky, které mění české stavebnictví ve všech směrech. Neméně důležitým bodem programu bude také záměr nové politické reprezentace s tímto významným právním předpisem. Co nyní stavební zákon čeká?

Nový stavební zákon zcela zásadně mění proces povolovacích režimů stavebních záměrů. Velkou změnou prochází opravné prostředky v řízeních vedených dle Nového stavebního zákona.

V oblasti územního plánování nabývají na významu plánovací smlouvy, které s novým stavebním právem výrazně rozšiřují svou uplatnitelnost.

Změny přináší Nový stavební zákon také v oblasti dodatečného povolování a odstraňování staveb, kde dochází k významnému zpřísnění dané legislativy.

Lektoři:

Seminářem Vás provede Mgr. Karel Huneš, právník, který se specializuje na stavební právo a s ním propojené právní obory. Stavebním právem se zabývá na denní bázi v rámci klientské činnosti a rovněž se aktivně věnuje lektorské činnosti.

Účast zdarma.

Registrace ukončena.

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526