Seminář PRAKTICKÉ VYUŽITÍ UMĚLÉ INTELIGENCE/CHatGPT VE FIRMÁCH

 30. 11. 2023
 11:00 - 12:00
 Hradec Králové
 200,-Kč bez DPH/ZDARMA pro členy Krajské hospodářské komory KHK

Zajímáte se o umělou inteligenci? Chcete nastartovat používání expertního systému ChatGPT ve Vaší firmě? Chcete praktický a bezpečný pohled?

Ve spolupráci s členskou společností ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. jsme pro Vás připravili speciální seminář
PRAKTICKÉ VYUŽITÍ UMĚLÉ INTELIGENCE VE FIRMÁCH.

Termín konání: 30. 11. 2023, od 11:00 hod. do 12:00 hod.
Místo konání: Krajská hospodářská komora KHK, Škroupova 957, Hradec Králové

Na hodinovém školení se dozvíte, jak funguje ChatGPT.
ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer) je chatbot spuštěný firmou OpenAI. ChatGPT je expertní systém, který implementuje prvky umělé inteligence pomocí technologie velkých jazykových modelů a umělé neuronové sítě.

Praktické školení zohledňuje právní požadavky, protože ARROWS advokátní kancelář ChatGPT denně používá při provozu a chrání data svých klientů.
Dozvíte se, jaká zadání a Prompty (příkazy) nejčastěji v advokátní kanceláři ARROWS ETL používají, nebo, které plánují používat, a jak tím zjednodušují plány kolegům a šetří peníze klientů.

Získáte cenné informace o využití ChatGPT ve firemním prostředí a ukázky, jak snadno implementovat tuto revoluční technologii bez potřeby znalosti programování. Dozvíte se, jak vám může pomoci při každodenní práci, jak s ní řešit například nedostatek kvalifikovaného personálu. Dále nahlédnete na zkušenosti s implementací technologií do rezistentních týmů v ARROWS a získáte tedy i doporučení z běžné firemní praxe.

Zajímá Vás, jak mohou Vaši lidé s tímto nástrojem efektivně a bezpečně pracovat? Jak díky němu ušetřit stovky tisíc ročně? Jak Vám může pomoci při obchodní korespondenci, obchodních nabídkách, vzdělávání, projektovém plánování, interních směrnicích, nebo při profi překladech?
Lektor Jakub Dohnal bude uvádět praktické příklady, jak lze šetřit/vydělávat v jakékoli firmě díky AI. Vysvětlí, proč nás AI nenahradí, ale pomůže nám.

HARMONOGRAM SEMINÁŘE:

  • Představení AI / ChatGPT
  • Co je to prompt?
  • Práce s promptem
  • Základní právní aspekty spojené s použitím AI/ChatGPT
  • Praktické využití ChatGPT (rešerše, analýza textu, články, argumentace, vyjednávání, interní směrnice)
  • Regulace AI na evropské úrovni

Lektor:  JUDR. JAKUB DOHNAL, PH.D., LL.M.
Jakub Dohnal je propagátor umělé inteligence a advokát. Propojuje svět tradic s inovacemi a na příkladu jejich firmy, která má 100 lidí ukazuje, jak zavádět chatGPT do denního chodu firmy. ARROWS advokátní kancelář už dnes šetří peníze klientů tím, že mimoklientské věci řeší prostřednictvím umělé inteligence. Jakuba baví ukazovat, jak to můžete udělat i ve Vaší firmě. Mimochodem, věděli jste, že advokátní kancelář ARROWS je z Hradce? Sídlí na Klicperově 1.

Cena semináře:
Zdarma pro členy Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje
200,- Kč bez DPH pro ostatní účastníky

Kapacita akce byla vyčerpána. Děkujeme za Váš zájem.

 

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526