ŠIKANA NA PRACOVIŠTI – první z cyklu seminářů pro personalisty

 18. 1. 2023
 09:30 - 14:00
 Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje, Škroupova 957, Hradec Králové, zasedací místnost, 3. patro
 3.000 Kč bez DPH, pro členy KHK KHK zdarma

ŠIKANA rezonuje v posledních letech celou společností a nevyhýbá se ani pracovnímu prostředí. Pod tímto pojmem se skrývá fyzické i psychické omezování či týrání obvykle slabšího jedince v týmu bez ohledu na věkovou nebo sociální skupinu. Co s tím? Jak zareagovat? Jaké kroky učinit?

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje si Vás ve spolupráci s Nadačním fondem FILANTIA dovoluje pozvat na první z cyklu seminářů na téma ŠIKANA NA PRACOVIŠTI, který na tyto a mnoho dalších otázek odpoví. Seminář je určen především personalistům, uskuteční se 18. ledna 2023 od 9:30 hodin a pro členy Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje je zdarma. 

V rámci programu semináře se dotkneme syndromu vyhoření, který s šikanózním chováním úzce souvisí, identifikujeme klíčovou roli řídícího pracovníka a dozvíme se konkrétní doporučení, jak šikanu na pracovišti řešit. Celý seminář bude protkán mnoha příklady z praxe a velký prostor bude věnován diskusi.

Seminářem Vás provedou odbornice na vztahovou patologii:

Julie Růžičková – Spoluzakladatelka Nadačního fondu Filantia a Svépomocných vztahových skupin

a

Martina Petrovičová – Expertka na pomoc obětem násilných trestných činu z Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezídia České republiky.

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE DO 15. 1. 2023!

Na seminář je nezbytná registrace zde:

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526