Rychnovské kolo soutěže T-Profi již za námi

12. 10. 2023
Poslední okresní kolo v technické soutěže, pořádané Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje, Talenty pro firmy 2023, je již za námi. Uskutečnilo se v členské firmě Alpha Vehicle Security Solutions Czech v Týništi nad Orlicí. První místo obsadil a do krajského kola postupuje tým kapitána Petra Sibeke ze společnosti SV metal spol. s r.o., spolu s žáky z 5. třídy ze Základní školy z Albrechtic nad Orlicí, kteří spolupracovali se studenty 2. ročníku Střední školy – Podorlického vzdělávacího centra z Dobrušky. Blahopřejeme i dalším účastníkům z VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou, Církevní základní školy Borohrádek, ZŠ z Rokytnice v Orlických horách a děkujeme za spolupráci společnosti ASSA ABLOY Opening Solution CZ s.r.o.. Speciální poděkování potom patří Lence Kutnarové a Veronice Dostálové za zázemí, které pro uskutečnění této akce poskytly.