Představení člena Krajské hospodářské komory KHK, jednatelství Trutnov

zastoupená jednatelem Romanem Slabým,
sídlící na adrese Dolní Dvůr 138, 543 42 Dolní Dvůr,
IČ: 08197784, DIČ:CZ 08197784, e-mail: info@flooor.cz

Jsme moderní řemeslná firma poskytující nadstandardní služby v oblasti privátního stavebnictví

Firma byla založena v květnu v roce 2019 jako podlahářská společnost provozující značku FLOOOR – podlahy pro náročné. Postupně jsme rozšiřovali sortiment našich služeb o dveře, vestavěné skříně a kuchyně, tak, abychom uměli zákazníkům dokončit celý interiér od podlahy a na klíč.

V Roce 2021 se firma rozrostla o stavební divizi fungující pod značkou Stavaři Krkonoše. Díky Stavařům tak nabízíme komplexní stavební práce od základů až po kuchyňskou linku a kompletní vybavení interiéru vestavěným nábytkem na míru. Specializujeme se na novostavby rodinných domů, rekonstrukce domů a bytů, realizace podlah a interiérů pro soukromou i firemní klientelu.

Veškeré zakázky realizujeme na klíč a povětšinou ve vyšším standardu. A to jak co se týče materiálů, tak přístupem a celkovým provedením.

Vstupem do HK bychom rádi oslovili jak nové zákazníky, tak bychom rádi získali možnost oslovit nové kolegy či partnery, kteří nám pomohou růst a profesionalizovat naši společnost.

Více o nás najdete zde.

www.flooor-podlahy.cz