Představujeme nového člena – ROYAL VISION s.r.o.

 15. 11. 2022

Novým členem Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje se stala společnost ROYAL VISION s.r.o., člen skupiny DRFG. Firma zprostředkovává investice do stabilních odvětví, která přinášejí vyváženou kombinaci mezi zajímavým výnosem a relativně nízkým rizikem. Abychom přiblížili konkrétní aktivity firmy, vyzpovídali jsme pana Richarda Boukala, investičního specialistu firmy ROYAL VISIN s.r.o.:

Jaký druh finančních služeb můžete nabídnout ostatním členským firmám Hospodářské komory?

“Zprostředkováváme investice do stabilních odvětví, která přinášejí vyváženou kombinaci mezi zajímavým výnosem a relativně nízkým rizikem.”

Je ve vašem oboru podnikání nějaký druh činnosti, který vás odlišuje od ostatních?

“Díky synergickým efektům s naší mateřskou společností investiční skupinou DRFG dokážeme našim klientům nabídnout unikátní investiční příležitosti na míru. Nejedná se pouze o finanční investice, ale třeba také o případné pořízení rezidenční nebo volnočasové nemovitosti.”

S jakým záměrem a očekáváním jste vstoupili do Krajské hospodářské komory KHK?

“Máme zájem o rozšíření povědomí o našich službách a také chceme navázat nové kontakty. Byznysové příležitosti jsou o tom být ve správný čas na správném místě, a jsme si jisti, že KHK KHK tím místem je.”

Plánujete v nejbližší době nějakou zajímavou akci nebo událost, na kterou byste mohli ostatní členy Komory pozvat, případně plánujete nějakou zásadní investici do rozvoje vaší firmy?

“Naše podnikání není o osamocených investicích do hmotných věcí, ale o pravidelných investicích do rozvoje našich lidí. A co se týče akcí, jednu chystáme hned na prosinec. Pro členy Hospodářské Komory jsme připravili 8.12.2022 setkání s hlavním ekonomem DRFG Martinem Slaným. Na tuto akci všechny srdečně zveme a těšíme se na setkání. Témat k diskusi je více něž dost.” Bližší informace a přihlašování ZDE.

Richard Boukal, investiční specialista, ROYAL VISION s.r.o.,
mobil: +420 731 537 561
email: richard.boukal@royalvision.cz
www.royalvision.cz

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526