ZE STARÉ TEXTILNÍ TOVÁRNY UNIKÁTNÍ AUTOSALON!

17. 5. 2024

Sedmnáct let od ukončení provozu firmy Texlen v Trutnově, slavného podniku vyrábějícího ubrusy, utěrky a další lněné výrobky, budova v Horské ulici znovu ožívá a znovu se otevírá i veřejnosti, a to díky trutnovskému patriotovi a majiteli společnosti AUTOSTYL Janu Kranátovi.  V prostorách historické továrny vybudoval unikátní autosalon, kde je pod jednou střechou umístěno 200 vozů, a to celkem ve třech patrech, kam je dopravuje speciální nákladní výtah. Ve čtvrtém patře pak našel zázemí dopravně-správní odbor Městského úřadu Trutnov.

Slavnostní „znovuotevření“ historické továrny, na jehož programu se podílela Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje (KHK KHK), a prohlídku nového autosalonu si nenechaly ujít desítky významných hostů, a to nejen z Trutnova a okolí. „Jan Kranát nezachránil pouze krásnou historickou budovu, ale také kus historie města,“ uvedl na zahájení akce starosta města Trutnova Michal Rosa.

„Lidí, jako je Jan Kranát, si nesmírně vážím. Je za ním vidět obrovský kus práce a zároveň myslí i na Trutnov, ve kterém podniká a který podporuje. I díky Janu Kranátovi se lidem v Trutnově dobře žije…,“ ocenil trutnovského patriota a majitele společnosti AUTOSTYL předseda představenstva Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje (KHK KHK) Radek Zadrobílek.

Kromě prohlídky nových i ojetých modelů Škoda a Toyota, si hosté mohli vychutnat také exkluzivní módní přehlídky v režii oblíbených módních značek BAJA Design, Míšašití, LE LU a KARA Trutnov.

A jaké je tajemství úspěchu trutnovského patriota a úspěšného podnikatele Jana Kranáta?

„Je to zejména o kolektivu, ale také o tom, aby se lidé nadchli pro svou práci a vážili si našich klientů a udělali pro ně maximum,“ prozradil v podcastu NA KOMORU Jan Kranát.

Podcast NA KOMORU s Janem Kranátem bude mít premiéru ve středu 22. 5. 2024. Pustit si ho budete moct například na Facebooku nebo LinkedInu KHK KHK. Tak nás sledujte!