Agentura BUBNOVI s.r.o. – představujeme nového člena

3. 2. 2023

Pořádání eventů, promotion, hostesingový promotion, merchandising, výroba dárkových a reklamních předmětů, firemního oblečení, pracovních oděvů, oděvů pro hostesky a promotéry včetně možnosti potisku nebo výšivek – to všechno a ještě něco navíc může pro Vaši firmu zajistit agentura BUBNOVI s.r.o. – nová členská firma jednatelství Jičín Krajské hospodářské komory KHK, která sídlí v Hořicích a na trhu působí už od roku 2015.

Společnost klade důraz na profesionalitu a individuální řešení ušité každému zákazníkovi na míru. Kompletní spolupráce vždy probíhá od počátku až do konce s ohledem na klientovy požadavky. Ať už se jedná například o návrh designové kolekce, šití oblečení či výrobu originálních dárků.

Pokud máte v plánu uskutečnit nějakou akci pro své obchodní partnery, nebo potřebujete navrhnout a vyrobit třeba firemní oblečení, ukázky realizovaných zakázek, reference a spoustu dalších informací včetně kontaktů najdete ZDE.