Akce pro členy prodlužují život

10. 3. 2023

Akce pro členy přinášejí nejen příležitosti, zábavu nebo informace, ale prodlužují i život. Přesně takovou akcí byla návštěva představení Na kus řeči s Miroslavem Donutilem v jičínském Masarykově divadle spojená s příjemným posezením v nedaleké restauraci. Pro členy Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje ji připravilo jednatelství Jičín.

Pokud platí rčení, že smích prodlužuje život, tak účastníci této akce si ho prodloužili o pořádný kus. Večer byl totiž nabitý vtipnými a legračními historkami, které Pan Vypravěč Miroslav Donutil s režiséry nebo svými kolegy sám zažil nebo je od nich slyšel vyprávět. Představení předcházelo příjemné posezení v salónku restaurace Lucie, které prozářily nejen plameny ohně z krbových kamen, ale hlavně příjemná atmosféra umocněná ještě krásnými kytičkami pro dámy jako pozornost k Mezinárodnímu dni žen.

Děkujeme Střední škole služeb, obchodu a gastronomie z Hradce Králové, jejímu vedení, učitelům a hlavně studentům za výrobu krásných květinových aranžmá.