Amadea umí udělat radost

8. 7. 2022

V letošním roce se novým členem jednatelství Jičín Krajské hospodářské komory KHK stala firma Amadea s.r.o. – česká rodinná firma z Dolní Nové Vsi u Lázní Bělohrad, která na trh dodává dřevěné výrobky pro domácnost, kuchyň, dále šperky, doplňky a dekorace a spoustu dalších krásných výrobků ze dřeva. Výrobky společnosti Amadea můžeme potkat v síti jejich „Dřevěných obchůdků“, u prodejních partnerů v celé České republice, ale i v mnoha evropských zemích, a dokonce i v Japonsku, USA a Austrálii. Zákazníci si také mohou prohlédnout a vybrat zboží v přehledném e-shopu firmy, na kterém najdete jak věci praktické, tak i inspiraci na dárky. Důležité je ještě zmínit, že Amadea přímo zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním a osoby zdravotně postižené, takže při nákupu jejich výrobků lze využít náhradní plnění. A opravdu je z čeho vybírat: Dřevěné dekorace, dřevěné ozdoby, dřevěné šperky, dřevěné módních doplňky, dřevěné suvenýry, dřevěné nádobí, dřevěné kuchyňské potřeby, dřevěné stolovací doplňky, dřevěné designové lampičky, dřevěné kabelky (amadea.cz)