AVEFLOR, a. s. – pojem ve světě zdravotnických prostředků, veterinárních léčiv a kosmetiky

18. 5. 2023

Akutolznačka sprejů na odřeniny, popáleniny a zastavení krvácení nebo řada výrobků ARPALIT® pro čtyřnohé mazlíčky – to je jen malý výčet produktů z portfolia firmy AVEFLOR, a. s. – významného výrobce zdravotnických prostředků, veterinárních léčiv a kosmetiky z malé vesničky Budčeves v okrese Jičín a člena Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

„Z rodinné firmy o 15 zaměstnancích se nám od jejího založení v roce 1995 podařilo vybudovat společnost s více než 100 zaměstnanci, z původních 30 vyráběných výrobků máme dnes v nabídce 400+ položek. Všechny naše produkty jsou vyráběné v čistých prostorech a v certifikované kvalitě. Kolem 75 % z naší celkové produkce vyvážíme do evropských i mimoevropských zemí,“ vyčíslil ředitel společnosti Jan Zubatý a jeho otec, zakladatel firmy a předseda představenstva Jiří Zubatý dodal: „Po celou dobu fungování firmy se snažíme naplňovat naši vizi, kterou lze shrnout do několika principů, k nimž směřujeme. Jsou to především: spokojenost zákazníků, zaměstnanců i vedení firmy, poskytování kvalitních výrobků a služeb, podnikání v souladu s platnou legislativou a dobrými mravy, s ohledem na životní prostředí a trvale udržitelný rozvoj.“

Z úspěchů společnosti AVEFLOR, a.s. je patrné, že filosofie firmy založená na slušnosti, poctivosti, zodpovědnosti, respektu k přírodním zákonům a rovnováze mezi dáváním a braním je východiskem, na kterém lze postavit a realizovat prosperující podnikání.

Výrobce aerosolových a kapalných výrobků a gelů (aveflor.cz)