CIS – mistr mezi tvůrci e-shopů na míru

12. 1. 2022

Rozvoj IT technologií v několika posledních letech umožnil nakupování online a covidová doba tento trend ještě výrazně posílila a urychlila. Všichni víme, že není e-shop jako e-shop. Nejvíc určitě záleží na kvalitě a ceně nabízeného zboží, ale velmi podstatným parametrem je i přehlednost nebo uživatelská přívětivost e-shopu. Na tom se pozná kvalita IT řešení.

Jsme velmi hrdí, že členem Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje je firma Complete Internet Services, s.r.o. (CIS) z Jičína, v jejímž čele už od založení v roce 1999 stojí pan Ladislav Groh. Doménou firmy je tvorba unikátních e-shopů na míru a velkých prodejních portálů. V této oblasti patří CIS jednoznačně mezi top firmy v České republice. Svědčí o tom obsazení 1. místa v soutěži Internet Effectiveness Awards v roce 2018 v kategorii Nejefektivnější e-shop v ČR a také zisk dvou ocenění Shop roku, které firma obdržela v loňském roce.

Pokud plánujete vybudovat nový nebo změnit a zlepšit svůj stávající e-shop, už víte, kam se obrátit: www.cis.cz