KULTURA POD HVĚZDAMI

3. 7. 2023

Rusalka – hospitál Kuks

V malebném prostoru Hospitálu Kuks se dne 2. 7. 2023 sešli milovníci hudby z Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje k poslechu a shlédnutí krásného díla Antonína Dvořáka – Rusalka.

V příjemném prostředí zažili romantický večer s jednou z nejslavnějších a nejoblíbenějších oper v exkluzivním provedení předních českých pěvců, pojatou jako drama lásky a zrady na pozadí dvou světů – přírody a světa lidí. V originálním doprovodu klavíru a harfy se představili v roli vodníka Daniel Hůlka a v roli Rusalky Tereza Mátlová. Zajímavé kostýmy, citlivá choreografie, půvabné taneční kreace to vše lahodilo oku diváka.

Komora pro své členy připravila stánek s drobným občerstvením. Sváteční atmosféru umocnila prohlídka hospitálu, jeho zahrad a především lékárny. Nedělní pozdní večer byl pro manažery a podnikatele příležitostí k relaxaci a odreagování od každodenních pracovních povinností.

Akce se konala pod širým nebem a tedy záleželo na přízni počasí, které se velmi vydařilo. Děkujeme firmě S Promotion s. r. o. za

skvělou organizaci a našim členům za přízeň.