Lázně 1897, s.r.o. Přestavení člena Krajské hospodářské komory KHK, jednatelství Náchod.

5. 11. 2022

Lázně Velichovky 1897 – lázně na pohybové ústrojí

Jsme nestátní zdravotnické zařízení s více jak stodvacetiletou tradicí. Specializujeme se především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech, po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových a onkologických onemocnění dle platného indikačního seznamu.

Podle mnoha odborníků jsme nejlepšími lázněmi na léčbu pohybového ústrojí u nás. Naše historie se píše již od roku 1897 a díky tomu dokážeme poskytnout lázeňské služby na profesionální úrovni. Nacházíme se ve východních Čechách a přijíždějí se k nám léčit pacienti z celé České republiky.

Moderní české lázně s tradicí

V lázních zajišťujeme léčbu pohybového aparátu v úzké spolupráci s předními odborníky ortopedické kliniky z Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Poskytujeme pobyty pro klienty zdravotních pojišťoven i samoplátce.

Proč využít pobyt ve Velichovkách

K úspěšné léčbě u nás přispívá zdejší velmi hustá slatina, která je svým složením na území České republiky ojedinělá. Jedná se o křídovou slatinnou zeminu napájenou prameny vody s obsahem uhličitanu vápenatého a železa. Zásobu ložiska odhadují odborníci na dalších 150 – 200 let. Najdete u nás klidné zázemí s rodinnou atmosférou, ochotným a zkušeným personálem. Můžete vybírat z široké nabídky pobytových balíčků tak i procedur.

www.velichovky.cz