MasterMind setkání – poprvé s komorou v Hradci Králové

29. 11. 2023

Krajská hospodářská komora poskytla členům i dalším zájemcům jedinečnou příležitost zúčastnit se 22. listopadu mastermind setkání s Expertním boardem 21 v čele s Lucií Libovickou a Danielou Kolomazníkovou.

Poznali jsme, že podstatou tohoto formátu je během setkání majitelů a manažerů firem hledání řešení problémů, se kterými se ve svých firmách potýkají, a to díky nezávislému a nezatíženému pohledu ostatních účastníků na věc a jejich vlastním zkušenostem a znalostem. Lektorem nebo školitelem je v podstatě každý z účastníků.

Hlavním tématem, kterým se setkání v Hradci Králové věnovalo, bylo hledání a nábor kvalifikovaných zaměstnanců, které trápí firmy napříč obory. Dalším široce diskutovaným okruhem bylo školení obchodníků v jejich dovednostech a jejich odměňování. Třetí část byla zaměřená na otázky, jak se odlišit od konkurence.
Průběh setkání je skvěle koncipován zejména v tom, že účastník přednese téma a už doplňující dotazy ostatních jej mohou přivést k podstatě problému nebo pohledu, kterým se na své trable nedíval. Závěrečné návrhy řešení od všech účastníků je skvělou inspirací pro nalezení optimálního, často i netradičního  řešení.
Každé téma uzavřela mentorka Daniela Kolomazníková, zkušená podnikatelka a byznys koučka v jedné osobě.

„Velmi mě těší, že Krajská hospodářská komora měla možnost spolupracovat s Expertním boardem 21 na tomto skvělém formátu setkání. Vzhledem k tomu, že mastermind v našem jinak bohatém portfoliu akcí pro naše členy chyběl, jsem rád, že právě komora se stala vstupní branou do našeho kraje a společně se nám povedlo připravit inspirativní setkání, které dle ohlasů předčilo očekávání účastníků, kteří podobný formát navštívili poprvé“, dodává Radek Zelenka, ředitel KHK KHK.

Pokud Vás zajímá, jak fungují mastermind setkání, více informací najdete ZDE.