Okresní kolo soutěže Talenty pro firmy T-Profi přivítala firma KABLO Vrchlabí s. r. o.

27. 9. 2023

Dne 26. 9. 2023 se v členské firmě Kablo Vrchlabí konal osmý ročník okresního kola soutěže „Talenty pro firmy“ Krajské hospodářské komory KHK. Klání se účastnilo 5 týmů pod vedením zkušených kapitánů z firem ZPA Smart Energy a. s., Vitesco Technologies CR s. r. o., Kablo Vrchlabí s. r. o., ARGO – HYTOS s. r. o., TE Connectivity s. r. o.

Týmy (3 žáci prvního stupně ZŠ, 3 studenti SŠ, kapitán týmu a odborný učitel) byly tentokráte velmi dobře připravené a tedy i výsledky hodnocení tomu odpovídaly. Opravdu těsné, jak se říká o prsa…!

Nakonec se z vítězství radoval tým TE Connectivity s. r. o. Trutnov, pod vedením kapitána Jana Nešněry, studentů SPŠ Trutnov, žáků ZŠ Svoboda nad Úpou a odborných učitelů Jaroslava Berana SPŠ Trutnov a Ireny Nešněrové ZŠ Svoboda nad Úpou. Tento tým postupuje do krajského kola soutěže dne 20. 10. 2023 v Hradci Králové při Prezentacích středních škol a zaměstnavatelů.

Poděkování patří firmě Kablo Vrchlabí s. r. o. za krásné zázemí a obdiv všem týmům za jejich výkony.

Tým Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje