Orlický maraton 2024 – největší lyžařský závod v Orlických horách přichází s novinkou – firemními štafetami!

8. 1. 2024

Milovníci lyžování se chystájí na výjimečný zimní zážitek s příchodem 40. ročníku Orlického maratonu, který nyní nabízí nový rozměr pro firemní týmy – firemní štafety. V úzké spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje a firmou Wikov MGI a.s., tato novinka slibuje nejen sportovní vyžití, ale i skvělou příležitost pro posílení firemního ducha.

Hlavní novinkou je začlenění firemních štafet, které umožní právnickým osobám poslat své týmy do nočního lyžařského klání. Každá štafeta se bude skládat ze tří členů a minimální věková hranice účastníků je stanovena na 18 let. Závodníky čeká 3x3km v nočním prostředí, což přidává další náročnost a dobrodružství k již tak adrenalinovému zážitku.

Celodenní závodní program bude po vyhlášení výsledků pokračovat startem firemních štafet v 17:00 a v 19:00 bude následovat promítání filmu „Poslední závod“. Následná afterparty za svitu finských loučí umožní závodníkům sdílet své sportovní výkony.

Přihlášky jsou přístupné do 30. ledna 2024 s možností přihlášení na místě za vyšší startovné. Registrace je otevřena pro všechny firemní týmy, které hledají nový a originální způsob, jak posílit týmového ducha a zároveň se aktivně zapojit do sportovní akce v krásném prostředí Orlických hor.

Firemní štafety nejsou pouze o soutěžení, ale také o budování firemního týmu, propagaci značky a podpoře společensky prospěšných akcí. Účastníci budou mít k dispozici vyhřívaný stan pro převlečení a odpočinek, občerstvení na startu a v cíli, a nezapomenutelnou afterparty s překvapením.

Prezident klubu Miloš Zeman Vás srdečně zve: „Těšíme se na Vaši účast! Orlický maraton je nejen o sportu, ale také o radosti ze setkání a vzájemné podpory. Přijďte s námi vytvořit nezapomenutelný zážitek a spojit síly ve jménu sportu a firemního ducha.“

Pro více informací o podrobnostech a registraci navštivte oficiální stánky klubu: www.ski-skuhrov.cz

Udělejte něco mimořádného pro váš firemní tým a zapojte se do Orlického maratonu 2024. Těšíme se na Vás na startovní čáře v Deštném v Orlických horách!