Představujeme – Markéta Dvořáková, nová členka Krajské hospodářské komory KHK, jednatelství Trutnov

17. 1. 2023

Moje pracovní činnost zahrnuje efektivní naplánování mediální kampaně napříč různými médii, televizních či rozhlasových stanic, internetových webů, tištěných časopisů až po sociální sítě. Mediální skupina, kterou zastupuji, oslovuje a ovlivňuje až 4,6 milionu posluchačů týdně. Cílí celoplošně i regionálně. Do portfolia naší divize patří rádia BEAT, RADIO 1, SPIN, COUNTRY a KISS. Máme výhradní zastoupení rádia Evropa 2, IMPULS, Frekvence 1 a několika dalších. Součástí je také časopis PLAYBOY a některé projekty sesterské společnosti TV Prima, na kterých se podílíme. Pro naše obchodní partnery tak vzniká jedinečná příležitost (v rámci spolupráce s MEDIA CLUBEM) prezentovat se na eventech a akcích této společnosti.

Bc. Markéta Dvořáková

Tel: 774 775 728