Společnost NIPASS s.r.o., nový člen jednatelství Trutnov.

 25. 7. 2022

Společnost NIPASS s.r.o. byla založena v roce 2007, sídlí v Hradci Králové a má výrobní provozovnu ve Vysokém Mýtě. Je tedy etablována v obou krajích východočeského regionu. NIPASS je nevelká organizace, která se od svého vzniku specializuje na výrobu komponentů pro mobilní stroje a vozidla, jako jsou autobusy, stavební a zemědělské stroje, mobilní kompresory a jiné. Jedná se zejména o podvozkové komponenty – výfukové sestavy a jejich vysokoteplotní izolace, palivové nádrže, konstrukční díly podvozků a karosérií a svařovací přípravky a montážní přípravky pro kompletaci laminátových dílů karosérií a interiérů nákladních vozidel.

Široký záběr byl nezbytným předpokladem pro vývoj vlastního univerzálního motorového vozidla BOCDOR, kterým se firma zabývá prakticky od svého vzniku v roce 2007. BOCDOR je univerzálním nosičem pracovních nástaveb s dieselovým pohonem v nejnovější emisní normě E6 step D. Vozidlo má velmi propracovaný hydraulický systém, může tak vykonávat práce prakticky s jakoukoli rozměrově vhodnou nástavbou. Celá koncepce vozidla klade důraz na ekologii, využitelnost stávajících zákaznických zařízení, univerzálnost, variabilitu a komfort obsluhy.

Výroba vozidel je plně realizována v ČR. Výrobek neobsahuje žádné komponenty, které by neměly původ v EU. Řemeslná zručnost pracovníků a zázemí regionu s mnohaletou tradicí výroby motorových vozidel dávají vzniknout unikátnímu stroji, který se snaží být důstojným reprezentantem českých dovedností.

www.bocdor.cz
https://www.youtube.com/watch?v=ZnPjdVDgQSc

NIPASS s.r.o.
Zemědělská 897/5
50003 Hradec Králové

             

 

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526