Představení člena Krajské hospodářské komory KHK, jednatelství Trutnov, společnosti Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

25. 10. 2023

Vitesco Technologies je přední světovou automotive společností, která vyvíjí a vyrábí nejmodernější technologie pohonu pro udržitelnou mobilitu. Svými chytrými systémovými řešeními a komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony přispívá Vitesco Technologies k čisté, efektivní a dostupné mobilitě. Výrobkové portfolio trutnovského závodu zahrnuje například turbodmychadla, palivová čerpadla, systémy teplotního managementu a senzory oxidu dusíku pro dieselové a benzinové aplikace.

Celosvětově společnost působí v 50 lokalitách, ve kterých zaměstnává přes 38 000 zaměstnanců.

Roční čistý obrat společnosti Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. činil v roce 2022 37,5 miliard Kč.

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

Sídlo: Volanovská 518, Trutnov 541 01

Telefon: 499 908 111

E-mail: lubomir.tucek@vitesco.com

Vitesco Technologies – Home (vitesco-technologies.com)