Představení člena Krajské hospodářské komory KHK, jednatelství Trutnov

13. 10. 2021

Společnost STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. sídlí v Bílé Třemešné, je to rodinná strojírenská firma založená v roce 1991, která vyvíjí, vyrábí a prodává prvky pro průmyslovou automatizaci – zejména pneumatické válce a rozvaděče. Od začátku podnikání má společnost vlastní vývojový tým, ve vlastním areálu a s používáním nejmodernějších výrobních technologií kladou majitelé ty nejvyšší nároky na kvalitu výroby a dobré dlouhodobé partnerské vztahy.

Od roku 2005 společnost v rámci své druhé obchodní divize prodává a servisuje CNC obráběcí stroje – soustružnická a frézovací centra několika světových značek – např. FFG FEELER, DMC a PRIMERO. Je výhradním zástupcem pro prodej a servis strojů v České a Slovenské republice a na trhu již instalovala více než 300 ks. Samozřejmostí je sklad náhradních dílů a u výrobců školený servisní tým.

Léty nabyté zkušenosti jsou denně aplikovány při řešení požadavků zákazníků nejen z České republiky, ale i z dalších desítek zemí světa.

Společnost STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r. o. aktivně spolupracuje s KHK při pořádání odborných seminářů a přednášek pro učitele středních škol. Při odborném výcviku studentů spolupracuje se SPŠ Trutnov, SPŠ, SOŠ a SOU Hradební v Hradci Králové a SPŠ Nové Město nad Metují. Je partnerem HC Dvůr Králové nad Labem a podporuje sportovní a kulturní akce v Bílé Třemešné a na Královédvorsku.

www.sappv.cz

STRÁNSKÝ A PETRŽÍK,

PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o.

544 72 Bílá Třemešná 388