Představení členské firmy CK HOŠKA TOUR – Lubomír Hoška

 9. 6. 2021

Doba prázdnin a dovolených je za dveřmi, tak kdy jindy, když ne teď, představit cestovní kancelář HOŠKA TOUR – specialistu na poznávací, aktivní a tematické zájezdy a dlouholetého člena Jednatelství Jičín Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Lubomír Hoška založil tuto cestovní kancelář se sídlem v Lázních Bělohrad v prosinci roku 1991. Za tu dobu kancelář uspořádala tisíce poznávacích, turistických nebo cyklistických zájezdů, lázeňských pobytů, zájezdů pro různé skupiny a školy, eurovíkendů s průvodcem a dalších dovolenkových nebo víkendových zájezdů. Vždy se zajímavým programem. Protože je cestování v covidové době omezené mnoha nařízeními a podmínkami, které cestovatel musí splnit, cestovní kancelář HOŠKA TOUR na svých webových stránkách kromě nabídky zájezdů podrobně informuje i o nezbytných úkonech pro bezproblémové cestování včetně odkazů na oficiální informační portály.

O mimořádné kvalitě služeb poskytovaných cestovní kanceláří HOŠKA TOUR svědčí nejen téměř 30letá historie firmy, kterou nepřerušil ani koronavirus, ale i veskrze pozitivní recenze klientů. Jestli ještě váháte, kam letos o dovolené vyrazíte, tak už víte, kam se s důvěrou můžete obrátit: www.hoska-tour.cz.

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526