Představení členské firmy: Lázně Bělohrad a.s.

6. 5. 2021

Lázně Bělohrad a.s. se staly členem Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje v lednu 2017, ale jejich historie sahá až do druhé poloviny 19. století. Specializují se na rehabilitaci a léčbu nemocí pohybového ústrojí, neurologická a gynekologická onemocnění a na léčbu chronických kožních onemocnění. Přírodním léčivým zdrojem bělohradských lázní je sirno-železitá slatina. Za těch více než 130 let není o příznivých účincích rašelinných procedur sporu. V současné době však Lázně Bělohrad nabízejí kromě tradičních léčebných procedur i POST-COVID program zaměřený na eliminaci nebo zmírnění následků prodělaného koronavirového onemocnění. Základem tohoto programu je dechová rehabilitace a postupná aktivace svalového, případně nervosvalového aparátu doplněná o léčivé působení přírodní slatiny a další podpůrné procedury.

V nabídce lázní je ale i spousta dalších léčebných a rekondičních programů jak pro pojištěnce, tak pro samoplátce všech věkových kategorií od malých dětí až po seniory. Prvotřídní kvalitu služeb poskytovaných v Lázních Bělohrad potvrzují i získaná prestižní ocenění a certifikáty. Společnost Lázně Bělohrad a.s. opakovaně uspěla v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii ZDRAVÍ – VZDĚLÁNÍ – HUMANITA. Jako první lázeňské zařízení v Evropě lázně obdržely ocenění kvality Evropského svazu lázní z Bruselu – certifikát EUROPESPA med© s pořadovým číslem 001. Ocenění je udělováno vybraným evropským lázním po náročné kontrole a auditu jejich provozu. V neposlední řadě obdržely Lázně Bělohrad Jako první lázeňské zařízení v České republice v roce 2000 certifikát zavedení systému řízení kvality dle evropské normy ISO 9001 v oblasti poskytování lázeňských služeb.

Co víc dodat? Snad jen to, že na Vás v bělohradských lázních čeká skvělá péče na nejvyšší úrovni nejen v léčebných lázních ale i ve Spa resortu Tree of Life. V obou segmentech najdete kvalifikovaný a vstřícný personál a jako bonus úchvatnou okolní přírodu v podhůří Krkonoš.

www.belohrad.cz