Představení členské firmy: ManpowerGroup

 14. 5. 2021

ManpowerGroup je personální a pracovní agentura, která zaměstnavatelům nabízí komplexní služby v oblasti HR a propojuje talentované kandidáty se zajímavými příležitostmi a projekty.

Nejen v České republice ale i v zahraničí vyhledává vhodné kandidáty, které potřebujete – IT specialisty, programátory, strojní inženýry, manažery, stejně tak recepční, administrativní výpomoci, dělníky, skladníky, telefonisty, pokladní a další.

Pod značkou Manpower řeší nedostatek vhodných zaměstnanců do výroby, logistiky, zákaznických servisů, financí a účetnictví, obchodu a administrativy bez ohledu na to, zda potřebujete brigádníka na měsíc, nebo zaměstnance do trvalého poměru.

Pod značkou Experis vyhledává specialisty v IT a poskytuje HR řešení v IT oblasti na míru. Díky sofistikovanému recruitmentu, projektovým řešením nebo interim managementu má přístup ke zdrojům vysoce kvalifikovaných odborníků a manažerů z ČR i zahraničí.

Pod značkou Talent Solutions poskytuje profesionální podporu zaměstnancům, kteří čelí situaci ztráty zaměstnání, i jejich manažerům, kteří výpovědi dávají. V rámci tzv. outplacementu certifikovaní konzultanti pomáhají zaměstnanci vyrovnat se s novou situací a poskytují odborné informace z trhu práce.

V rámci on-line poradny pro personalisty KHK KHK 20. 4. 2021 sdíleli také své zkušenosti z oblasti Zaměstnávání cizinců v době pandemie.

www.manpowergroup.cz

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526