Představujeme výrobce dobíjecích stanic pro elektromobily a elektrokola.

13. 7. 2023

Společnost IONT tech s.r.o. je inovativním výrobcem dobíjecích stanic pro elektromobily a elektrokola s důrazem na udržitelnost, design a individualizace.

Základní idea společnosti vychází z udržitelného přístupu k výrobě i službám a vrací se zpátky před období globalizace k maximálnímu využití lokálních výrobních i lidských zdrojů, což snižuje nejen ekologický a sociální dopad.

Veškeré produkty jsou navrhovány kompletně v ČR, kde jsou také vyráběny z 95%
z českých nebo evropských komponent. Díky tomu je společnost schopna pružněji reagovat na poptávky zákazníků z pohledu dodacích lhůt, ale také individualizace, a to jak po stránce vnějšího designu, tak i po stránce funkcionality jednotlivých dobíjecích stanic. Tento přístup tak umožňuje vyrobit stanici s vizuální identitou firmy, hotelu či sídla a specifickými vlastnostmi dobíjení. Pro jejich výrobu se v co nejvyšší míře využívají cirkulární materiály jako je nerez, sklo a hliník, které v kombinaci s kvalitním provedením zajišťují dlouhou životnost a přispívají tak k udržitelnému přístupu.

Za své výstupy byla společnost IONT tech oceněna na národní i mezinárodní scéně vítězstvím v soutěži Obal roku a Worldstar WPO.

Pro členy Hospodářské komory firma IONT tech nabízí poradenství v oblasti plánování
a zavádění elektromobility včetně dobíjecí infrastruktury. Nově nabízí služby zapůjčení dobíjecích zařízení na jednorázové akce nebo krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, a to včetně zprostředkování vozidel. Elektromobilita “na zkoušku” je tak nejsnadnější cesta
k vytvoření vlastního názoru.