PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ se z náchodské sokolovny přesouvají do Kongresového centra ALDIS v Hradci Králové.

 24. 10. 2022

PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ (PSSZ) jdou do finále. O víkendu zaplnila akce prostory náchodské sokolovny. Žáci devátých tříd i jejich rodiče z Náchoda a okolí měli opět možnost seznámit se s širokou nabídkou středoškolského vzdělávání, ale také budoucího pracovního uplatnění.

„Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Jičín a Náchod… Ve všech těchto městech můžeme považovat letošní PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ za velice úspěšné. Deváťáci rozhodně nenechali nic náhodě. Společně s rodiči využili potenciálu těchto akcí a snažili se od vystavovatelů, tedy zástupců škol a regionálních firem, získat maximum informací o školách, nabízených oborech a podobně,“ uvedl Radek Zelenka, ředitel Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

„Letošní návštěvnost byla dokonce největší, jakou jsme v Náchodě za těch osm let zaznamenali. Tohle jsme opravdu nečekali. Již nyní plánujeme další ročník,“ prozradil František Molík, ředitel jednatelství Náchod KHK KHK.

„Nyní je před námi velké finále, a to v Kongresovém centru ALDISv Hradci Králové, konkrétně 11. a 12. listopadu. S celým organizačním týmem se těšíme na všechny vystavovatele, ale také návštěvníky, pro které je připraven opět bohatý program. Pro více informací sledujte internetové stránky vybiramstedni.cz a také sociální sítě naší krajské komory,“ doplnil Zelenka.

Více informací o PSSZ: https://www.vybiramstredni.cz/

Zajímavá VIDEA, PODCASTY atd. najdete také na sociálních sítích KHK KHK:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/komorakhk/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/krajska-hospodarska-komora-kralovehradeckeho-kraje/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCST9xDpTXL2JDOPXOs-CiFA

SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/na-komoru

GOOGLE PODCASTS: Podcasty Google – na komoru

 

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526