PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ v jičínském Masarykově divadle

19. 10. 2021

Letošní Prezentace středních škol a zaměstnavatelů (PSSZ), které každoročně pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje (KHK KHK), se v pátek (15. 10. 2021) přesunuly do Jičína, kde školy a firmy zaplnily se svými stánky místní Masarykovo divadlo.

„Také třetí kolo našich výstav mělo velký úspěch. Školy a firmy si pro osmáky i deváťáky a jejich rodiče připravily zajímavé prezentace. A ani v Jičíně nechyběly letošní novinky – ukázky virtuální reality, 3D scanování, 3D tisku, dronů a dalších technologií budoucnosti,“ uvedl ředitel Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje Radek Zelenka.

Cílem PSSZ, které letos probíhají prezenčně i online na Facebooku KHK KHK, je představit návštěvníkům nejen komplexní nabídku vzdělávacích možností, ale také příležitosti pro budoucí zaměstnání. Součástí je i bohatý doprovodný program.

„Další naší zastávkou bude Náchod (22. a 23. 10.) a finále letošních prezentací proběhne 12. a 13. listopadu v Hradci Králové,“ dodal Radek Zelenka.