Připravujeme Krkonošský veletrh v Trutnově

6. 12. 2021

Přípravy na 11. ročník Krkonošského veletrhu v roce 2022 jsou v plném proudu

V rámci dlouholeté spolupráce s firmou Omnis Olomouc, a. s. a Městem Trutnov se Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje bude opět podílet na přípravách a organizaci dalšího ročníku Krkonošského veletrhu v Trutnově. Tuto aktivitu jsme zahájili před 11. lety, kdy byl postupně navázán kontakt s polským příhraničím a jeho zájmem o novinky, vystavování i prodej. Vznikla spolupráce mezinárodní.

Tento veletrh se obvykle konal na přelomu dubna a května a nesl se v duchu jarních příprav na sezonu s podtextem „Dům, bydlení, zahrada“. Prezentoval úspěšné aktivity v oblasti rozvoje nových technologií, vědy a výzkumu v kombinaci s prodejem novinek a běžných potřeb stavařů, zahrádkářů i kutilů. Na své si přišli i profesionálové s odbornými přednáškami věnovanými např. energetickým úsporám domů.

Během nepříznivé situace vývoje pandemie Covid – 19 byly ročníky 2020 a 2021 zrušeny. Z tohoto důvodu se hlavní organizátor společně s partnery rozhodl akci uspořádat v jiném termínu a to 16. a 17. září 2022 opět ve Společenském centru Trutnovska pro kulturu a volný čas. Jelikož akce je v oblibě občanů Trutnova, příhraničních oblastí i polských hostů a přiláká vždy velké počty osob, doufáme, že se nám podaří akci uskutečnit.

Věříme, že naši členové a podnikatelé opět najdou cestu na výstavu do Trutnova. Bude jim přínosem jak v rozvoji nových kontaktů tak i v podnikání. Více informací naleznete na www.omnis.cz .

Jolana Vašáková 6. 12. 2021