Pro členy KHK KHK připravujeme Manažerské setkání „Podzim ve Velichovkách 2023“.

22. 10. 2023

Lázně 1897 Velichovky s.r.o., se nacházejí v malebné kopcovité krajině na rozhraní Kladského pomezí a Podkrkonoší, nedaleko Jaroměře.  Citlivě zrekonstruované prvorepublikové budovy zdejších lázní jsou obklopeny rozlehlým krajinářským parkem, který volně navazuje na nedaleký les s oborou. Lázně nabízejí pobyty pro samoplátce od krátkodobých wellness programů až po rehabilitačně-léčebné přímo na míru Vašim potřebám. Přijeďte se ponořit do voňavých koupelí, vyzkoušet zdejší unikátní slatinu, nechte se hýčkat rukama našich odborníků a užijte si nezapomenutelný zážitek v naši restauraci nebo kavárně, a to vše v nádherném prostředí našich lázní.

Vítejte v lázních Velichovky.