Sanswiss s.r.o. – výrobce kvalitních sprchových koutů a ambiciózní zaměstnavatel na Jičínsku

18. 8. 2021

Jičínská firma Sanswiss s.r.o., která se zabývá výrobou kvalitních sprchových koutů, sprchových a vanových zástěn, vaniček a dalších doplňků včetně dělících přepážek a ochranných zástěn, je členem Krajské hospodářské komory téměř 6 let. Letos došlo ve firmě k zásadní změně. Do jejího čela se postavil Martin Liebl, jednatel společnosti s bohatými zkušenostmi v oblasti krizového řízení. S jeho příchodem firma zahájila spoustu změn. Kromě standardních provedení se firma zaměřuje i na individuální řešení koupelen na přání zákazníka včetně atypických rozměrů a zvláštních provedení. Tato část produkce tvoří více než třetinu celkového objemu zakázek.

To ale není všechno. Nové vedení společnosti klade velký důraz na péči o zaměstnance. Začíná to čistým a nehlučným pracovním prostředím vybaveným přístroji a pomůckami usnadňujícími práci, přes kvalitní stravování ve firmě, až k možnosti zkrácených pracovních úvazků, sdílených pracovních míst a dalších benefitů, které umožňují zaměstnancům sladit pracovní a soukromý život podle jejich individuálních potřeb a podmínek.

„Zaučování nových zaměstnanců je pro firmu organizačně i ekonomicky velmi zatěžující, proto nám záleží na tom, aby naši zaměstnanci byli v práci spokojení a neměli důvod odcházet“, říká Martin Liebl a dodává: „To je cesta ke stabilnímu a loajálnímu týmu, který bude odvádět kvalitní práci“.

Skupina SanSwiss je mezinárodně úspěšný výrobce sprchových zástěn a vaniček. Firma je součástí mezinárodní skupiny RONAL, její historie se začala psát v roce 1981 a na českém trhu působí více než 20 let. Hlavní sídlo společnosti se nachází ve Švýcarsku. Skupina má tři výrobní závody – v České republice, ve Francii a v Rumunsku. Prodejní aktivity realizuje v 18 evropských zemích.

Představení firmy – video – SanSwiss

www.sanswiss.cz