Seminář Jak využít stres a strach ve svůj prospěch ukázal možnosti, jak zvládat obtížná životní období

29. 4. 2022

V životě každého člověka přijdou náročné okamžiky, kdy musí čelit strachu nebo se vypořádat s nadmírou stresu. Za poslední dva roky to důvěrně známe snad všichni. Někdo se s takovými situacemi vypořádává lépe, někdo hůř. Věděli jste, že je možné využít stres a strach ve svůj prospěch?

Na semináři, který se uskutečnil 26. 4. 2022 v Jičíně, nás o tom přesvědčila Iva Labaštová – dlouholetá členka jednatelství Jičín Krajské hospodářské komory KHK, která se zabývá terapiemi Metodou RUŠ založenými na Rychlém, Účinném a Šetrném řešení psychických i fyzických problémů.

Přesný návod na to, jak se zvládnout konkrétní obavy a stres, nelze ve větší skupině lidí poskytnout, protože každý jsme individualita a neseme si s sebou spoustu unikátních životních zkušeností. To lze pouze při individuálním sezení. Přesto seminář ukázal směr ve zvládání životních těžkostí a byl vzpruhou a povzbuzením v této složité době.