Setkání členů Krajské hospodářské komory KHK bylo trefou do černého

13. 5. 2022

Zázemí Střelnice Orlických ostrostřelců z Čestic poskytlo podnikatelům z Královéhradeckého kraje nejen prostor pro neformální setkání a výměnu zkušeností, ale především možnost vyzkoušet si střelbu na terč z několika typů malorážek a pistolí. Majitelé zbrojních průkazů si potrénovali přesnost střelby s vlastními zbraněmi.

Ačkoliv se vzduchem nesla zvuková kulisa vystřelovaných nábojů, akci to na uvolněné a pohodové atmosféře vůbec neubralo. Právě naopak. Účastníci setkání měli dostatek prostoru pro povídání, sdílení zkušeností, ale i vyprávění historek nebo vtipů.

„Po dlouhé době se můžou podnikatelé konečně osobně potkat a vyměnit si pár slov a informací. To nám moc chybělo. Na podobné akce jsme dlouho čekali“, prohlásil Evžen Rojek ze společnosti ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. a zároveň jeden ze spolumajitelů střelnice.

Z reakcí přítomných podnikatelů je patrné, že si společné setkání spojené se střelbou, vynikajícím jídlem a provoněné výtečnou Frolíkovou kávou opravdu užili.

„Jsme velmi rádi, že se nám daří naplňovat naši vizi vytvářet příjemné prostředí pro neformální setkávání podnikatelské komunity našeho kraje a tím přispívat k propojování firem, předávání zkušeností, získávání inspirací nebo jen přátelským rozhovorům“, komentoval akci Radek Jakubský, viceprezident HK ČR.