SPECIÁL NA KOMORU: GENERACE Z

29. 8. 2023

Od středy 30. 8. 2023 se můžete těšit na dvoudílný SPECIÁL našeho podcastu NA KOMORU, který jsme tentokrát věnovali GENERACI Z. Čím se tato generace vyznačuje? Jací vlastně „ZETKAŘI“ jsou?  Nenechte si ujít první díl, který si můžete už od zítřka poslechnout na sociálních sítích Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Generace Z, do které se řadí lidé narození mezi lety 1995 – 2010, je známá životem online a v rychlém tempu, spojeným s okamžitým sdílením myšlenek a poznatků na různá témata, pomocí různých médií a produktů… „Tato generace vstupuje na pracovní trh s odlišným očekáváním a prioritami než generace předchozí. Nabízí skvělé digitální dovednosti, ochotu se učit, jsou kreativní a mohou s nimi přicházet inovace. Za své slabiny pak sami považují přecitlivělost na negativní zpětnou vazbu, networking a schopnost řešit konflikty. Pokud firmy chtějí získat mladé talenty, měly by změnit přístup v tom, jak tuto generaci zaujmout a udržet,“ říká Marcela Moravcová ze společnosti GoodCall.

👉https://www.goodcall.eu/kontakt/hradec-kralove

Ve druhém dílu (PREMIÉRA 6. 9. 2023) vám pak představíme tři mladé studenty, kteří se v sedmnácti rozhodli, že začnou podnikat, a tak si založili KŠANDÁRNU.

👉www.ksandarna.eu