Účastníci 1. ročníku turnaje KOMORA GOLF CUP 2022 poměřili svoje golfové dovednosti

14. 6. 2022

V úterý 14. 6. 2022 se stal Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách dějištěm prvního ročníku golfového turnaje členů Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje spojeného s golfovou akademií a výukou golfu.
Turnaj zahájili úvodním slovem Radek Jakubský, viceprezident Hospodářské komory ČR a Jan Kranát, člen představenstva Krajské hospodářské komory KHK. Po pokynech maršála turnaje zazněl canon start a 27 hráčů rozdělených do 8 flightů zahájilo na 18 jamkovém hřišti svoje odpaly.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích HCP 0-24 a HCP 24,1-54 (Stablefordové body). Součástí hry byly i dvě vložené soutěže, a to Nearest to pin na jamce č. 16. a Longest drive na jamce č. 9. Pro ty, kteří se s golfem teprve seznamují, byla připravena golfová akademie s výukou golfu pod vedením profesionálního lektora Radka Kolesy, které se zúčastnilo 24 zájemců.
Zpestřením akce byla prezentace nové členské firmy České bedýnky, která na trh dodává dárkové dřevěné bedýnky plné trvanlivých delikates od prověřených malovýrobců z celé České republiky.
Celodenní akci uzavřelo slavnostní předávání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích a soutěžích. Vítězem kategorie HCP 9 -24 se stal Pavel Marek. Kategorii HCP 24,1 – 54 ovládl Ondřej Matějíček. Nejlepšími longesty turnaje byli vyhlášeni Pavel Marek starší a Martina Marková a nejlepším nearestou turnaje se stal Milan Horochovský. Vítězové si kromě skleněných trofejí odnesli i České bedýnky a ti nejlepší i golfové oblečení sponzorované firmou Autostyl a.s. Podařenou akci uzavřel závěrečný raut.
„Podle ohlasů je jasné, že si všichni přítomní akci užili, spojili pohyb na čerstvém vzduchu s příležitostí poznat nové obchodní partnery nebo podpořit stávající spolupráci, a o to nám šlo. Blahopřejeme všem vítězům, čest poraženým a za rok na 2. ročníku KOMORA GOLF CUPU 2023 na viděnou!“, zhodnotil turnaj Radek Jakubský.