„V republice lázní stovky, pouze jedny Velichovky“

15. 11. 2023

O tom se mohly přesvědčit v úterý 14. listopadu více než čtyři desítky podnikatelů a podnikatelek na Manažerském setkání Podzim ve Velichovkách. Významným hostem této akce byl radní Královéhradeckého kraje pro regionální rozvoj pan Adam Valenta.

Výkonný ředitel Petr Čermák přítomným představil historii lázní, souvislosti a strasti spojené s podnikáním v lázeňství. Závěr přednáškové části patřil Michalu Doubkovi z Ředitelství silnic a dálnic ČR s tématem Záměr staveb silnic a dálnic v Královéhradeckém kraji. Účastníci dostali podrobné informace o aktuálním stavu u jednotlivých úseků plánovaných staveb a předpokládaném termínu uvedení do provozu. Následovala diskuse účastníku především o situaci na silnicích v Královéhradeckém kraji.

Potom zájemci pokračovali na prohlídku lázní a přilehlého parku. Při krátké procházce se dozvěděli informace o historii jednotlivých budov, službách, které lázně poskytují a možnostech vyžití pro klienty lázní. Závěrem prohlídky se účastníci podívali do prostor prvorepublikového kina, kterým se Lázně 1897, s.r.o., jak zní oficiální název Lázní Velichovky, mohou pyšnit.

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje poskytla účastníkům prostor pro networking při výborném občerstvení a relaxaci formou objednaných masáží.