Za hudbou do Smiřic

12. 4. 2022

V kouzelném prostoru smiřické Kaple Zjevení Páně zněly pro naše členy v neděli 10. dubna tóny klasické hudby v podání talentované houslistky Julie Svěcené. Kromě toho se měli hosté možnost zaposlouchat i do skladeb méně klasických autorů a jiných žánrů. Podvečer publiku zpříjemnili i další mladí umělci jako Lucie Tóth na klavír, Václav Kabát na perkuse společně s baskytaristy Janem Kejmarem a Jiřím Švehlou.

Hudebnímu zážitku, jež mnoho přítomných označilo za dechberoucí, předcházelo společenské setkání skýtající podnikatelům možnost volně pohovořit s ostatními hosty. Součástí odpoledne byla řízená degustace čokolády Jordi’s. Působivá prezentace známých i netradičních příchutí nadchla a přiměla k ochutnání nejen milovníky této skvělé pochutiny.

Malý dotek historie, poutavý výklad o osudech smiřické barokní památky, byl tečkou za příjemně stráveným nedělním podvečerem.

„Jsme rádi za příležitost připravit našim členům prostor pro neformální setkání dlouholetých obchodních partnerů, známých, přátel, ale i navázání kontaktů nových. Je pro nás velkým potěšením, že pozvání přijalo více než padesát představitelů nejvýznamnějších společností našeho regionu a že tento malý výlet do světa hudby podtržený jedinečným prostorem Kaple ve Smiřících všem poskytl příjemný zážitek,“ dodává Radek Jakubský, viceprezident Hospodářské komory ČR a předseda představenstva Krajské hospodářské komory KHK.

12.4.2022 Erika Javůrková