Známe vítěze ocenění STÁNEK ROKU 2021…

 8. 6. 2022

Téměř dvě desítky středních škol Královéhradeckého kraje se 7. června sešly v sídle Krajské hospodářské komory na vyhlášení výsledků a předávání ocenění Stánek roku 2021 poprvé vyhodnoceného v rámci loňského ročníku Prezentací středních škol a zaměstnavatelů.

Vyhlašovatelem soutěže je Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje. Cílem této aktivity je nejen zjistit celkovou úroveň stánků, ale zejména dát návod všem vystavovatelům jak připravit efektivní a poutavou formu prezentace a následně odměnit střední školy našeho kraje s nejaktivnějším a nejinspirativnějším pojetím prezentačních aktivit.

Na hodnocení stánků spolupracovala komora se společností Než zazvoní, specialistou na školní marketing, jedničkou v tomto oboru. Posuzováno bylo mnoho kritérií jako vizuální úprava stánků, propagační materiály, personál ale i propojení s firmami a interaktivní prvky pro návštěvníky.

Z třiceti šesti hodnocených škol si TOP 10 vystavovatelů odneslo diplom. A kdo stanul na nejvyšších příčkách? Střední škola vizuální tvorby, s.r.o. která obsadila třetí místo, druhá pozice patří Zemědělské akademii a Gymnáziu Hořice a vítězem se stala Střední škola a Vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o z Hradce Králové. Ocenění předali pan Ladislav Groh, předseda Školské sekce KHK KHK, Kateřina Čechová za společnost Než zazvoní a Radek Zelenka, ředitel komory.

„Velmi nás těší, že Prezentace středních škol a zaměstnavatelů, které letos pořádáme už posedmé, poskytují školám široké možnosti představení studijních oborů prostřednictvím nepostradatelného osobního kontaktu s budoucími žáky a jejich rodiči. Blahopřeji vítězům, kteří naplno využili tuto příležitost a svou kvalitní prezentací zanechali na návštěvnících i hodnotitelích nejlepší dojem,“ dodává Radek Zelenka, ředitel Krajské hospodářské komory KHK.

1.místo Střední škola a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové

2.místo Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice

3.místo Střední škola vizuální tvorby s.r.o., Hradec Králové

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

IČ: 25948890DIČ: CZ25948890
Zapsána: Krajským soudem v Hradci Králové, Spisová značka A 9526